Мерія Кернеса програла суд про демонтаж волонтерського пункту Євромайдану

Харківський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників міської ради у справі про намет активістів Євромайдану на площі Свободи

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення сьогодні, 20 травня, ухвалив Харківський апеляційний адміністративний суд за позовом представників Харківської міської ради.

 

Представник Харківської міської ради вимагав суд скасувати рішення Харківського окружного адміністративного суду, який залишив без задоволення позов міськради, і ухвалити нове рішення про обмеження право на мирне зібрання шляхом заборони Михайлу Лебедю встановлювати намет на площі Свободи та використовувати вже встановлений намет.

 

Представник відповідача виступав проти задоволення вимог міської ради.

 

"Суд вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, - сказала головуюча суддя. - Апеляційну скаргу Харківської міської ради залишити без задоволення. Рішення Харківського окружного адміністративного суду залишити без змін".

 

Як повідомляв Depo.Харків,  Харківський окружний адміністративний суд 18 травня залишив без задоволення позов міськради про обмеження права на мирне зібрання із використанням намету на майдані Свободи.

 

Мерія просила суд обмежити право на свободу мирних зібрань шляхом заборони проведення безстрокового мирного зібрання з використанням намету на майдані Свободи.

 

На засіданні стало відомо, що правроохоронні органи не вважають, що намет Євромайдану у центрі Харкова становить загрозу. 

 

Вранці 20 травня намет підпалили невідомі. Поліція відкрила кримінальне провадження.

 

20 травня Харківський апеляційний адміністративний суд розглядає апеляційну скаргу мерії на попереднє рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook