У Харкові суд дозволив намет Євромайдану на площі Свободи

Харківський окружний адміністративний суд залишив без задоволення позов міськради про обмеження права на мирне зібрання із використанням намету на майдані Свободи

Відповідне рішення сьогодні, 18 травня, близько 00:25 ухвалив суддя Владислав Єгупенко, передає Depo.Харків.

"Суд вирішив у клопотанні … про обмеження права на мирне зібрання відмовити", - зачитав суддя.

Суддя зазначив, що рішення може бути оскаржене не пізніше дня наступного за днем його проголошення. Рішення набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі оскарження - з моменту проголошення рішення апеляційної інстанції. 

Як повідомляв Depo.Харків,  мерія просила суд обмежити право на свободу мирних зібрань шляхом заборони проведення безстрокового мирного зібрання з використанням намету на майдані Свободи.

На засіданні 17 травня громадянин Михайло Лебедь, який є відповідачем у справі, заявив відвід судді Владиславу Єгупенку.  Своє клопотання Ледебь пояснив тим, що дружиною Єгупенко є Лариса Тацій, донька Василя Тація, який у свою чергу є членом виконкому Харківської міськради. Суд у задоволенні клопотання відмовив. 

На засіданні стало відомо, що правроохоронні органи не вважають, що намет Євромайдану у центрі Харкова становить загрозу. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook