У Харкові ексчиновниця, яка заробляє на піарі Кернеса, купила новий Porsche Cayman і бізнес за кордоном

У Харкові колишня заступниця директора комунального підприємства "Харьковские известия" задекларувала бізнес в Америці, Шотландії, Словаччині та на Мальті

У Харкові ексчиновниця, яка заробляє на…
Ганна Кузнецова / Редпост

Як передає Depo.Харків, відповідну електронну декларацію за 2019 рік подала депутат Харківської обласної ради Ганна Кузнецова, яка у 2019 році працювала заступником директора КП Харківської міської ради "Харьковские известия" (за відомостями мерії, Кузнецова звільнилася з КП навесні 2019 року).

 

Згідно з декларацією, Кузнецова у селі Миргороди Зміївського району володіє житловим будинком із надвірними будівлями площею 61,9 кв.м, земельною ділянкою площею 1,4 тис. кв.м і земельною ділянкою площею 1 тис. кв.м. У Харкові їй належить нежитлове приміщення першого поверху площею 58,1 кв.м, два місця для паркування площею 17,5 кв.м і 15,4 кв.м, а також дві квартири площею 95,7 кв.м і 46,5 кв.м. Крім цього, Кузнецова володіє недобудованою лазнею із кімнатою відпочинку та верандою в Миргородах Зміївського району. Чоловік екс-чиновниці володіє ще двома квартирами в Харкові площею 32,1 кв.м і 94,8 кв.м.

 

Читайте також: Квартири і успішна дружина: Старший син Кернеса подав декларацію за 2019 рік

 

Колишня працівниця комунального підприємства також задекларувала серед коштовних речей каблучку з діамантом Franck Muller, а також соболеву шубу Queen.

 

У квітні 2019 року Кузнецова придбала новий автомобіль Porsche 718 Cayman за 2,08 млн грн. Крім цього, вона володіє автомобілем Volvo XC90 Momentum D5, що був куплений роком раніше за майже 1,8 млн грн.

 

На фото: Porsche Сayman

 

Чоловік екс-чиновниці володіє водним засобом Yamaha VX1100, а також двома мотоциклами – Yamaha FZ8 і Kawasaki EX300A.

 

Кузнецова задекларувала наступні корпоративні права: 25% у ТОВ "ТО Інакше". У 2019 році у неї виникли також наступні корпоративні права: 40% словацького торгового представництва DOKTORPRO S.R.O. (291 тис. грн), 50% у ТОВ "Медичний центр "Оксфорд Медікал Харків" (1,25 млн грн), 70% у ТОВ "Медичний центр ДокторПРО Київ" (4,2 млн грн), 90% у ТОВ "Медичний центр "Он Клінік" Харків Палац спорту" (5,94 млн грн), 45% у ТОВ "Медичний центр "Он клінік Едванст" (майже 3,3 млн грн). У декларації вказано, що Кузнецова також є кінцевим бенефіціаром цих підприємств.

 

Читайте також: Заступниця Кернеса задекларувала три величезні квартири і зарплату в 1,2 млн грн

 

У 2019 році Кузнецова отримала наступний дохід: зарплата у КП "Харьковские известия ХМР" – 68,9 тис. грн, дохід від відчуження рухомого майна – 577 тис. грн, позика – 2,1 млн грн, гонорари у КП "Харьковские известия ХМР" – 51,3 тис. грн, зарплата у ТОВ "Газета Харьковские известия" – 166,9 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ТОВ "Донбас Арена" – 1,1 млн грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від іноземного громадянина Біренбаум Алекс Євгеній – 158 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ТОВ "Медичний центр "Он Клінік" Харків" – 553 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ТОВ "Медичний центр "Он Клінік" Миколаїв" – 45,5 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ТОВ "Медичний центр "Он Клінік" Маріуполь" – 245,7 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ТОВ "Медичний центр "Докторпро" – 76,9 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ТОВ "Докторпро" – 449,7 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від VISIQUATE, INC (США, Каліфорнія) – 556,2 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від COMMUNITAINMENT LP (Шотландія) – 1,1 млн грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю від ISV Tech Limited (Мальта) – 332,7 тис. грн.

 

Читайте також: Кернес у 2019 році підняв собі зарплату і накопичив більше готівки

 

Чоловік екс-чиновниці у 2019 році отримав наступний дохід: зарплата у Регіональному управлінні ФДМ України по Харківській області – 138,2 тис. грн, заплата у Регіональному управлінні ФДМУ по Харківській, Донецькій і Луганській областях – 95,9 тис. грн.

 

Кузнецова задекларувала наступні заощадження: готівкою 150 тис. грн,, 30 тис. євро і 53,5 тис. доларів, а також 462,1 тис. грн на банківських рахунках. Чоловік чиновниці вказав наявність готівкою 100 тис. грн, 65 тис. доларів і 35 тис. євро, а також 1,3 тис. грн на банківських рахунках.

 

Як повідомляв Depo.Харків, ФОП Кузнецова Ганна Вікторівна виграла тендер на висвітлення діяльності Харківської міської ради. У березні 2020 року Харківська міська рада провела проплату на рахунки Кузнецової.

 

Читайте також: Заступник Кернеса із доходами в 1 млн грн пересів на нову Mazda та відправив дружину заробляти на Кіпр

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"