У Кернеса грошима з бюджету розрахувалися за піар на харківських сайтах

Харківська міська рада бюджетними грошима розрахувалася за грудневий і лютневий піар на кількох місцевих ресурсах

У Кернеса грошима з бюджету розрахувалис…

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у звітах на порталі використання публічних коштів.

 

Згідно відкритих даних, переможці грудневих тендерів ФОП Кузнецова Ганна Вікторівна (депутат Харківської облради, член фракції "Відродження", працювала керівником телевізійної служби новин комунального підприємства "Харьковские известия", радником мера Геннадія Кернеса), ФОП Федосенко Павло Ігорович (сайт "Newsroom") і ФОП Тишкевич Олександр Валерійович (сайт "ХарківTimes") повністю закрили угоди за грудень.

 

Усі проплати за цими угодами пройшли 10 березня. ФОП Кузнецова Г. В. отримала з міського бюджету 179,8 тис. грн, ФОП Федосенко П. І. – 179,9 тис. грн, ФОП Тишкевич О. В. – 164,99 тис. грн.

 

Читайте також: Мерія Кернеса за піар на чотирьох сайтах віддасть із бюджету майже 2 млн грн

 

Однак 10 березня мерія зробила ще низку пролат, пов’язаних із розміщенням піарних матеріалів: ТОВ "Ефективний розум" (сайт "Город Х", 189,99 тис. грн за розміщені у грудні матеріали на тематику житлово-комунального господарства), а також ТОВ "Газета"Харьковские известия" (180 тис. грн за оприлюднення розпоряджень мера та інших документів міської ради).

 

Скрін із порталу використання публічних коштів

 

Крім цього, 23 березня з міського бюджету ФОП Тишкевич О. В. (сайт "ХарківTimes") отримав 38,72 тис. грн за просування у лютому 2020 року матеріалів про обов’язки мешканців Харкова у взаємодії з мерією.

 

Скрін із порталу використання публічних коштів

 

24 березня Харківська міська рада оплатила ФОП Федосенко П. І. (сайт "Newsroom") 57,6 тис. грн за розміщення і просування у лютому 2020 року матеріалів про проекти діджиталізації у Харківській міській раді.

 

Скрін із порталу використання публічних коштів

 

К повідомляв Depo.Харків, наприкінці 2019 року Харківська міська рада провела тендери на висвітлення у грудні подій на 524,8 тис. грн

 

Тендер на розміщення та просування матеріалів про роз'яснення прав та обов'язків мешканців, анонси та перебіг культурних подій, які відбуваються за підтримки Харківської міської ради, виграла ФОП Кузнецова Ганна Вікторівна (депутат Харківської облради, член фракції "Відродження", працювала керівником телевізійної служби новин комунального підприємства "Харьковские известия", радником мера Геннадія Кернеса). Згідно проекту угоди, за розміщення 62 матеріалів до 20 грудня вона отримає з міського бюджету 179,8 тис. грн. Під час торгів вартість пропозиції була знижена з 496 тис. грн.

 

Тендер на розміщення та просування матеріалів про сферу транспортної інфраструктури міста та здійснення важливих інфраструктурних проектів у місті виграв ФОП Федосенко Павло Ігорович (сайт "Newsroom"). Згідно проекту угоди, за розміщення 63 матеріалів до 20 грудня він отримає з міського бюджету 180 тис. грн. Під час торгів вартість пропозиції була знижена з 504 тис. грн.

 

Тендер на розміщення та просування матеріалів про перебіг зустрічей, семінарів, конференцій та інших публічних заходів, які організовує Харківська міська рада, виграв ФОП Тишкевич Олександр Валерійович (сайт "ХарківTimes"). Згідно проекту угоди, за розміщення 62 матеріалів до 20 грудня він отримає з міського бюджету 165 тис. грн. Під час торгів вартість пропозиції була знижена з 496 тис. грн.

 

Читайте також: 11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"