Мерія Кернеса за місячний піар на харківських сайтах віддасть більше 0,5 млн грн

Харківська міська рада провела тендери на висвітлення у грудні подій на 524,8 тис. грн

Мерія Кернеса за місячний піар на харків…

Як передає Depo.Харків, відповідна інформація оприлюднена в системі "Прозорро".

 

У всіх трьох тендерах брали участь четверо учасників:

  1. ТОВ "Медіагрупа "Об'єктив";
  2. ФОП Кузнецова Ганна Вікторівна (депутат Харківської облради, член фракції "Відродження", працювала керівником телевізійної служби новин комунального підприємства "Харьковские известия", радником мера Геннадія Кернеса);
  3. ФОП Федосенко Павло Ігорович (сайт "Newsroom");
  4. ФОП Тишкевич Олександр Валерійович (сайт "ХарківTimes").

Тендер на розміщення та просування матеріалів про роз'яснення прав та обов'язків мешканців, анонси та перебіг культурних подій, які відбуваються за підтримки Харківської міської ради, виграла ФОП Кузнецова Ганна Вікторівна. Згідно проекту угоди, за розміщення 62 матеріалів до 20 грудня вона отримає з міського бюджету 179,8 тис. грн. Під час торгів вартість пропозиції була знижена з 496 тис. грн.

 

Тендер на розміщення та просування матеріалів про сферу транспортної інфраструктури міста та здійснення важливих інфраструктурних проектів у місті виграв ФОП Федосенко Павло Ігорович (сайт "Newsroom"). Згідно проекту угоди, за розміщення 63 матеріалів до 20 грудня він отримає з міського бюджету 180 тис. грн. Під час торгів вартість пропозиції була знижена з 504 тис. грн.

 

Тендер на розміщення та просування матеріалів про перебіг зустрічей, семінарів, конференцій та інших публічних заходів, які організовує Харківська міська рада, виграв ФОП Тишкевич Олександр Валерійович (сайт "ХарківTimes"). Згідно проекту угоди, за розміщення 62 матеріалів до 20 грудня він отримає з міського бюджету 165 тис. грн. Під час торгів вартість пропозиції була знижена з 496 тис. грн.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Кернеса замовили ремонт дороги фірмі харківського комунальника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"