На Харківщині колишній голова обладміністрації, який представляє партію Кернеса, може очолити об’єднаний район

У Харківській області на посаду голови Ізюмської районної державної адміністрації претендує депутат обласної ради від партії "Блок Кернеса – Успішний Харків" Степан Масельський

На Харківщині колишній голова обладмініс…

Як передає Depo.Харків, відповідну електронну декларацію кандидата на посаду голови Ізюмської районної державної адміністрації 27 січня подав Степан Масельський.

 

Згідно до декларації, Масельський володіє земельною ділянкою площею 1,6 тис. кв.м у селі Веселе Балаклійського району Харківської області. Водночас, його дружина володіє земельною ділянкою площею 2 тис. кв.м у Веселому, у рівних долях із донькою вона володіє квартирою площею 89,5 кв.м у Балаклії, одноосібно двома квартирами площею 32,7 кв.м, 59,4 кв.м і гаражем площею 35,8 кв.м. Донька Масельського володіє в Балаклії салоном краси площею 37,9 кв.м і двома земельними ділянками загальною площею 150 кв.м.

 

Дружина кандидата володіє автомобілем "Шкода Суперб" 2019 року випуску вартістю 893,5 тис. грн.

 

У 2020 році Масельський отримав тільки дохід у вигляді допомоги на випадок безробіття – 54,7 тис. грн. Його дружина задекларувала 485,4 тис. грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Готівкою Масельський має 145 тис. грн, його дружина 11,5 тис. доларів.

 

У 2020 році Масельський обрався до Харківської обласної ради від "Блоку Кернеса – Успішний Харків". Згідно до відкритих джерел, Масельський очолював Балаклійську РДА з квітня 2014 року до липня 2019 року (зараз ця РДА у стані припинення у зв’язку із адміністративно-територіальною реформою), був депутатом Балаклійської районної ради від БПП "Солідарність". У 2018 році Масельський зробив 6 незначних грошових пожертв партії БПП "Солідарність".

 

Степан Масельський

Степан Масельський / Харківська облрада 

 

Довідка Depo.Харків. Степан Масельський народився 7 листопада 1971 року в Кіровоградській області. Голова Харківської обласної державної адміністрації з 17 грудня 2004 року по 4 лютого 2005 року, Балаклійської районної державної адміністрації з січня 2001 р. по листопад 2003 р. і з 19 лютого 2007 р. по 15 квітня 2010 р., голова Балаклійської районної ради з 17 квітня 2010 р. Небіж колишнього голови Харківської ОДА та обласної ради Олександра Масельського.

 

Як повідомляв Depo.Харків, 26 січня голова Харківської ОДА Айна Тимчук підписала розпорядження про звільнення із посад заступників голови ОДА Тараса Пастуха (відповідав за медицину) та Євгенія Грицькова (відповідав за гуманітарну політику).

 

Крім цього, найближчим часом із посади заступника голови Харківської ОДА може бути звільнений Руслан Тихонченко. 4 січня документи щодо звільнення Тихонченка з посади заступника голови Харківської ОДА були спрямовані на погодження у Кабмін. Однак ще до підписання документів про звільнення Тихонченко 11 січня пішов на лікарняний.

 

Крім цього, 27 січня стало відомо про те, що уряд погодив на посаду заступника голови Харківської ОДА 32-річного дніпровського юриста та медійника Антона Деньгуба.

 

Читайте також: На Харківщині очолити район планує латифундист із медалями облради і минулим у старій міліції та партії Порошенка

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"