Уряд погодив призначення нового заступника голови Харківської ОДА

У Харкові заступником голови обласної державної адміністрації може бути призначений Антон Деньгуб

Уряд погодив призначення нового заступни…
Антон Деньгу / Мост-Дніпро

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердив сам Антон Деньгуб.

 

Деньгуб зазначив, що уряд дійсно погодив його кандидатуру на посаду заступника голови Харківської ОДА, однак поки що розпорядження про призначення не підписане.

 

Він зазначив, що після призначення відповідатиме за напрям масової комунікації, звернення громадян, внутрішню політику, культуру та туризм, а також певний час – за цифрову трансформацію.

 

За відомостями "ХарківТудей", Антону Деньгубу 32 роки, він відомий у Дніпрі юрист. Деньгуб був радником голови Харківської ОДА Айни Тимчук одразу після її призначення до Харкова. Він відповідав за медійний напрям в роботі Тимчук.

 

Як повідомляв Depo.Харків, вчора, 26 січня, голова Харківської ОДА Айна Тимчук підписала розпорядження про звільнення заступника голови Харківської ОДА Тараса Пастуха. За власною інформацією Depo.Харків, на його місце може бути призначений Михайло Черняк.

 

Крім цього, найближчим часом із посади заступника голови Харківської ОДА може бути звільнений Руслан Тихонченко. 4 січня документи щодо звільнення Руслана Тихонченка з посади заступника голови Харківської ОДА були спрямовані на погодження у Кабмін. Із того часу Тихонченко фактично вже не виконує своїх обов’язків. Однак ще до підписання документів про звільнення Тихонченко 11 січня пішов на лікарняний.

 

Читайте також: У Харкові заступник голови ОДА, якого мали звільнити, зліг на лікарняний, – джерело

 

У Харкові голова ОДА виключила зі складу інвестиційної комісії свого заступника Тихонченка

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"