"Кернесівський" ремонт легендарного "Каскаду" подорожчав на 1 млн грн

Комунальне підприємство "Харківзеленбуд" 11 червня уклало з ТОВ "Проектна група AV" договір щодо виготовлення проекту на капітальний ремонт фонтану "Каскад" загальною вартістю 1,29 млн грн

Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель "ProZorro", повідомили Depo.Харків у громадській організації "Харківський антикорупційний центр".

"Артем Прощенко, відомий архітектор з Чернігова, отримав у кінці 2017 року замовлення на виготовлення проекту на капремонт "Каскаду". "Він зробив проект, отримав кошти за нього. Ще навесні 2018 року в візуалізації фонтан "Каскад" був запланований. Але потім, як повідомив Прощенко, до нього звернулося СКП "Харківзеленбуд" з проханням внести зміни до проекту. І він частково переробив проект. Але цього не вистачило. Зараз проект будуть доробляти", - зазначили активісти.

Власником ТОВ "Проектна група AV" є Ольга Прощенко.

Як повідомляв Depo.Харківхарків’ян обурила "кернесівська" реконструкція відомого фонтану. 

На "Каскаді" ведуться будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи. На майданчику перед спуском працюватимуть два фонтани, самі сходи облицюють гранітом, і по них вода не тектиме.

За словами мера Харкова Геннадія Кернеса, "Каскад" у попередньому вигляді - це "всього-на-всього насипана гора була свого часу сміття, в якому був прокладений водопровід". 

У Харкові зібрали підписи під зверненням до Кернеса із вимогою зупинити будівельні роботи на "Каскаді" та провести ще одну незалежну експертизу технічних можливостей відновлення фонтану у первісному вигляді. 

У травні 2019 року "кернесівський" ремонт легендарного "Каскаду" подорожчав на 28 млн грн. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook