"Кернесівський" ремонт легендарного "Каскаду" подорожчав на 28 млн грн

СКП "Харківзеленбуд” та ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” планують укласти ще один договір щодо проведення ремонтних робіт на "Каскаді" вартістю 28 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр".  

"Договір на 28 млн грн планують укласти по переговірній процедурі, бо загальна вартість додаткових робіт не має перевищувати 50% вартості первинного договору. Вартість повторного договору у 28,06 млн грн не є випадковою. Це рівно 50% від першого договору", - зазначили активісти.

У “Харківзеленбуд” заявили, що під час капітального ремонту виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним договором, і з’явилася необхідність у зміні об'ємів робіт. Комунальне підприємство зробило цей висновок, вивчивши експертний звіт розгляду проектної документації, який був затверджений 11 травня 2019 року.

Загальна вартість капітального ремонту “Каскаду” таким чином складатиме 84,2 млн грн.

Загалом у 2017-2018 роках було підписано 13 договорів щодо реконструкції, капітального ремонту та відновлення елементів благоустрою саду ім. Шевченка на загальну суму 606,96 млн грн. 10 договорів з 13 на загальну суму 554,82 млн грн були підписані між спеціалізованим комунальним підприємством "Харківзеленбуд" та ТОВ "Інжинірингова компанія Планета буд".

Власником київського ТОВ "Інжинірингова компанія Планета буд" записані Сергій Мошенський та Євген Вовк, а директором вказана Анна Головченко. Фірма заснована у 2016 році.

Як повідомляв Depo.Харківхарків’ян обурила "кернесівська" реконструкція відомого фонтану. 

На "Каскаді" ведуться будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи. На майданчику перед спуском працюватимуть два фонтани, самі сходи облицюють гранітом, і по них вода не тектиме.

За словами мера Харкова Геннадія Кернеса, "Каскад" у попередньому вигляді - це "всього-на-всього насипана гора була свого часу сміття, в якому був прокладений водопровід". 

У Харкові зыбрали підписи під зверненням до Кернеса із вимогою зупинити будівельні роботи на "Каскаді" та провести ще одну незалежну експертизу технічних можливостей відновлення фонтану у первісному вигляді. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook