Гора сміття з водопроводом: Кернес розкритикував символ Харкова

У Харкові фонтан "Каскад" у Саду Шевченка відновлений не буде

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 17 квітня, сказав під час сесії Харківський міський голова Геннадій Кернес, відповідаючи на заклик депутата міськради Олени Горошко переглянути проект реконструкції "Каскаду".

 

"Послухайте, намалювати "Каскад" і пустити туди воду – це не складно. Ви мені скажіть, інженерні комунікації розуміє взагалі хоч хто-небудь, що там пливе ґрунт, уходе ґрунт. Там реліктові дерева. Ми не можемо втратити взагалі ботанічний сад, частину ботанічного саду. Ви розумієте, що це всього-на-всього насипана гора була свого часу сміття, в якому був прокладений водопровід. І він протікав усе це життя. І там не було покладено граніту, нічого. Там був покладений звичайний бетон, який був пофарбований. Ось що було таке "Каскад", - сказав Кернес.

 

Він підкреслив, що фонтан "Каскад" збережений після реконструкції не буде. Його замінять гранітними сходами та фонтанами внизу та вгорі. "А зараз це робиться з граніту, зараз це робиться з усіма прокладками. Я маю на увазі, тканинами, щоб ґрунт утримувати тощо, з відведенням води, з усім", - підсумував він.

 

Як повідомляв Depo.Харківхарків’ян обурила "кернесівська" реконструкція відомого фонтану. 

 

На "Каскаді" ведуться будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи. На майданчику перед спуском працюватимуть два фонтани, самі сходи облицюють гранітом, і по них вода не тектиме.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook