Харківські стрибунки вибороли "бронзу" у Чехії та Франції

Харківські легкоатлетки Лілія Клінцова та Катерина Табашник завоювали бронзові медалі в стрибках у висоту на міжнародних змаганнях, які відбулися у Чехії та Франції

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

За даними ОДА, у чеському місті Острава відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір "CzechIndoorGala 2019", на якому третє місце в секторі стрибків у висоту серед жінок посіла Лілія Клінцова, яка стрибнула на 1,84 м.

У французькому Обонні пройшов міжнародний турнір "MeetingEliteensalledeMetz", де також бронзову медаль завоювала харків'янка. Катерина Табашник з першої спроби стрибнула на 1,90 м, але наступну висоту у 1,93 м взяти їй не вдалося.

На цих же змаганнях харків'янка Марина Килипко з результатом 4,40 м посіла п'яте місце у стрибках з жердиною.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.