Харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу

У складі збірної команди України успішно виступили харків'янки Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, перший етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону сезону 2018-2019 років серед паралімпійців відбувся у фінському місті Вуокатті. Харківські спортсмени завоювали дві золоті, п'ять срібних та три бронзові медалі.

На рахунку Оксани Шишкової, яка виступає в змаганнях серед жінок з вадами зору, були дві золоті нагороди (у лижних перегонах - на короткій дистанції та на середній дистанції - у біатлоні), а також чотири срібні медалі (на середній дистанції - у лижних перегонах, спринті, біатлону та класичних перегонах - з біатлону).

Людмила Ляшенко, яка виступає в змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в категорії "стоячи", виборола одну срібну (на короткій дистанції - у лижних перегонах) та три бронзові медалі (спринт, лижні перегони та класичних перегонах з біатлону).

Як повідомляв Depo.Харків, харківські синхроністки здобули перемогу у семи з дев'яти видів програми на Кубку України, який пройшов у басейні "Локомотив".