Харківські лучники вибороли медалі чемпіонату України

Чемпіонат України зі стрільби з лука пройшов у Львові, у змаганнях взяли участь спортсмени з шести областей

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у категорії "Класичний лук" серед чоловіків олімпійський чемпіон Віктор Рубан в одній із вправ встановив рекорд України, набравши 596 очок з 600, але не зміг увійти до трійки призерів, завершивши змагання на четвертому місці.

У категорії "Блочний лук" в особистому заліку серед чоловіків харків'янин Вадим Головко завоював золоту медаль.

Ще один харків'янин Володимир Каменський завоював "бронзу" в особистому заліку в категорії "Класичний лук" серед юніорів.

У командній першості серед юніорів в класичному луці друге і третє місця посіли дві харківські команди - "Харківська-1" (Олександр Грекулов, Леонід Дикань, Володимир Каменський) і "Харківська-2" (Михайло Бойко, Микита Кравчук та Ігор Гулич).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.