Харківські борці здобули медалі чемпіонату України

У Хмельницькому пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, на якому збірна Харківської області завоювала дві золоті та чотири бронзові нагороди

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, чемпіоном у вазі до 79 кг став Адлан Батаєв. Він успішно провів п'ять поєдинків, у яких здолав борців з Київської області, Львівської області, Києва, Хмельницької області, а у фіналі ще одного представника Київської області Рустама Расуєва.

Золоту медаль у ваговій категорії до 86 кг здобув Демід Караченко. На шляху до медалі він переміг суперників з Хмельницької та Одеської областей, у півфіналі - свого земляка харків'янина Гліба Гринченко, а у фінальній схватці - Алфеса Долідзе з Полтавської області.

Бронзовими призерами стали: Каміль Керимов (вагова категорія до 57 кг), Олександр Євсєєнко (вагова категорія до 61 кг),Денис Бороган (вагова категорія до 65 кг), Гліб Гринченко (вагова категорія до 86 кг).

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.