Харківські бадмінтоністки повернулися з медалями з Польщі

Харківські спортсмени завоювали п'ять нагород на міжнародному юнацькому турнірі з бадмінтону

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях приймали бадмінтоністи з Польщі, Білорусії та України, які розіграли медалі в чотирьох вікових групах U-9, U-11, U-13 і U-15. У старших вікових групах успішно виступили харків'яни, здобувши три золоті та дві срібні медалі.

У віковій категорії U-15 дві золоті медалі завоювала Софія Лаврова. Вона перемогла в жіночій одиночці, здолав у фіналі 21:7, 21:14 іншу харків'янку Анастасію Єрохіну. Також Лаврова разом з Єрохіною перемогла в парній жіночій категорії.

Ще одну золоту медаль здобула Олександра Боцман, яка стала переможницею в жіночій одиночній категорії серед спортсменок U-13. У фіналі вона з рахунком 21:18, 21:12 здолала також харківську бадмінтоністку Дар'ю Кошечкіну, яка посіла друге місце.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.