Харківська стрибунка здобула перемогу у Чехії

Харківська спортсменка Катерина Табашник виграла міжнародний турнір Beskydská laťka, що проходив у чеському місті Тржінец

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, раніше Табашник здобула перемогу у стрибках у висоту на турнірі в місті Густопече з особистим рекордом 1,99 м, після чого переїхала до іншого чеського міста, де не менш впевнено виграла другий етап турніру.

Харків'янка з першої спроби подолала висоту 1,85 м та висоту 1,92 м, яку не вдалося взяти жодній з конкуренток. Потім Табашник спробувала стрибнути на 2,00 м, але поки ця висота їй не підкорилася.

Друге місце між собою поділили Світлана Радзівіл з Узбекистану та британка Морган Лейк.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.