Харків'янин здобув перемогу на міжнародному турнірі з боксу

Харківський боксер Сергій Горськов завоював золоту медаль на 63-му Міжнародному турнірі з боксу пам'яті Іствана Бочкая, який пройшов в місті Дебрецен (Угорщина)

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у турнірі взяли участь спортсмени з 27 країн світу. Збірна України була представлена ​​10 спортсменами, в складі якої був харків'янин Сергій Горськов. Результатом виступу національної збірної стали шість медалей: одна золота, три срібні та дві бронзові.

Горськов, який виступав у ваговій категорії до 91 кг, здобув перемоги в усіх чотирьох зустрічах, які провів на турнірі.

На початку харків'янин здобув перемогу над молдавським спортсменом Андрієм Затушевським, який є дворазовим чемпіоном своєї країни. Потім Горськов переміг учасника Олімпійських Ігор 2016 року хорвата Тоні Філіппе і вийшов до півфіналу. У півфіналі харків'янин здолав місцевого, угорського боксера Бенсе Нагі, а в фіналі - британця Левіса Вільямса.

Таким чином, Горськов став переможцем турніру у своїй ваговій категорії і отримав золоту медаль.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.