Голова Харківської облради Товмасян на третій місяць роботи вирішив попіаритися за бюджетні кошти

Харківська обласна рада планує витратити 1 млн грн на висвітлення своєї діяльності в друкованих засобах масової інформації

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Голова Харківської облради Товмасян на т…

Харківська обласна рада, яку зараз очолює представник "Слуги народу" Артур Товмасян, 24 лютого оголосила в системі "Прозорро" закупівлю послуг з висвітлення своєї діяльності друкованими засобами масової інформації, передає Depo.Харків.

Очікувана вартість тендеру складає 1,003 млн грн. Послуги надаватимуться до 31 грудня 2021 року за заявками замовника.

До учасників тендеру облрада висуває наступні вимоги: сфера розповсюдження – Харків та всі райони Харківської області, періодичність видання не менше двох разів на тиждень, видання має бути громадсько-політична та/або інформаційне.

Переможець має забезпечувати медіа-супровід діяльності облради, супроводжувати представників замовника під час публічних заходів.

"План кожного макету матеріалів має бути погоджений з відповідальною особою замовника – начальником відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом  виконавчого апарату обласної ради.  Погодження здійснюється шляхом електронного листування. Замовник має право вносити зміни в макет своєї інформації, яка оприлюднюється, не пізніш 12:00 дня здачі номера до друку. Тексти матеріалів надаються замовником виконавцю в електронному вигляді не пізніше, як за добу до дня здачі номеру до друку", - йдеться в документації.

Тендерні пропозиції приймаються до 12 березня. На цей же день запланований аукціон.

Як повідомляв Depo.Харків11 грудня на установчій сесії новообраної Харківської облради головою обрали представника "Слуги народу" Артура Товмасяна, інших кандидатур не висували. Посаду першого заступника отримав депутат від фракції "Блоку Кернеса - Успішний Харків!" Альберт Кононенко, а Валерія Мураєва, Тетяна Біловол ("Блок Кернеса - Успішний Харків!") і Андрій Малиш (ОПЗЖ) стали заступниками.

Радник із юридичних питань Громадянської мережі "Опора" Павло Романюк висловив переконання, що в Харківській облраді порушили закон, обравши голові чотирьох заступників.

Читайте також: Хто такий Артур Товмасян, якого обрали головою Харківської обласної ради

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"