У Харкові суд об’єднав позови проти перейменування проспекту на честь кривавого маршала

Харківський окружний адміністративний суд об'єднав в одне п’ять проваджень щодо незаконності перейменування проспекту Петра Григоренка в Харкові на честь сталінського маршала Георгія Жукова

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Харківської міськради Ігор Черняк, передає Depo.Харків.

Він зазначив, що окружний адміністративний суд в Харкові об’єднав у одне провадження за позовними заявами щодо незаконності перейменування проспекту на честь Жукова.

"Тепер ми протистоятимемо Харківській міській раді разом з політичними партіями "Демократична Сокира", "Свобода", "Солідарність" та народним депутатом України Андрієм Білецьким, - написав Черняк. - Проте, суддя Тітов продовжує намагатися розглянути цю справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судових засідань за участі представників сторін".

У зв’язку із цим, за словами Черняка, 13 серпня він разом із депутатом Харківської облради Дмитром Булахом подав до суду клопотання про розгляд справи за правилами загального провадження.

"Сподіваємося, що суд в цій ситуації буде діяти за законом, а сам розгляд справи буде відбуватися відкрито, публічно та в присутності представників громадськості", - додав Черняк.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 червня Харківська міська рада проголосувала за повернення імені Жукова проспекту Григоренка. 20 червня рішення офіційно оприлюднили.

УІНП звернувся до прокуратури із заявою про те, що мер Геннадій Кернес має бути притягнутий до відповідальності, включно з кримінальною.

Депутати вимагають від суду скасувати та визнати противоправним рішення Харківської міськради. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook