У Харкові справу учасника захоплення ОДА почнуть слухати заново, - адвокат

У Харкові слухання справи активіста Антимайдану Ігната Кромського на прізвисько "Топаз" має розпочатися заново
Depo.
14 вересня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua
У Харкові справу учасника захоплення ОДА почнуть слухати заново, - адвокат
У Харкові справу учасника захоплення ОДА почнуть слухати заново, - адвокат

Про це в коментарі Depo.Харків сказав адвокат "Топаза" Олександр Шадрін, говорячи про рішення судді Київського райсуду Харкова Сергія Діденка, який слухає справу, піти у відставку.

"Суддя Діденко, судячи з усього, йде у відставку. Коли буде заміна судді, справа почне розглядатися з початку. Вже слухається справа більше двох років. Можливо, наступний суддя організує слухання краще, частіше будуть засідання", - сказав Шадрін.

За його словами, зараз слухання справи "Топаза" перебуває на стадії допиту свідків та вивчення письмових доказів у справі. Наступне засідання призначене на 27 жовтня 2016 року.

Як повідомляв Depo.Харків, суддя Київського райсуду Харкова Сергій Діденко, який слухає справ активіста Антимайдану Ігната Кромського, подав у відставку. Комісія рекомендувала Вищій раді юстиції внести подання до Верховної Ради України про звільнення цього судді Київського райсуду Харкова.

Довідка Depo.Харків, Кромськой, відомий під прізвиськом "Топаз", був затриманий в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом захоплення 1 березня 2014 року будівлі Харківської ОДА.

Кромськой підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 294 (участь у масових безладах, що супроводжувалися погромами, підпалами та знищенням майна), ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) Кримінального кодексу України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків