Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал US Open

Українська тенісистка Еліна Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату США

Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у чвер…

У матчі четвертого раунду українка, посіяна під 5 номером, за 1 годину 15 хвилин обіграла американську тенісистку Мелісон Кіз (10): 7-5 6-4, передає Depo.Харків з посиланням на "Тенісний портал України".

Світоліна грала в четвертому раунді US Open в 2017 і 2018 роках, але обидва рази програла.

Світоліна в цьому році вперше здобула перемогу над тенісисткою топ-10 (Кіз - дев'ята в рейтингу WTA).

Наступною суперницею української тенісистки стане британка Йоханна Конта, посіяна під 16 номером. Рахунок особистих зустрічей 4-0 на користь Світоліної.

Як повідомляв Depo.Харків, на Окружній дорозі Харкова 25 серпня обвалився автомобільний міст.