Став відомий суддя, який розглядатиме кернесівський позов проти Євромайдану

Позов про обмеження права на мирне зібрання на майдані Свободи від Харківської міської ради розглядатиме суддя Харківського окружного адміністративного суду Владислав Єгупенко

Скріншот: mediaport.ua

Позов надійшов до суду сьогодні, 16 травня, і за результатами автоматичного розподілу його розглядатиме суддя Владислав Єгупенко, підтвердив прес-секретар суду Владислав Василенко, передає Depo.Харків з посиланням на "МедіаПорт".

Коли буде призначене засідання, ще невідомо.

Як повідомляв Depo.Харків,  15 травня погоджувальна комісія Харківської міськради прийняла рішення - запропонувати перенести проведення масового заходу з використанням намету з площі Свободи на площу Захисників України. У разі відмови доручити Юридичному департаменту Харківської міської ради у встановлений термін забезпечити підготовку і подачу матеріалу до Харківського окружного адміністративного суду.

Волонтерський пункт харківського Євромайдану залишатиметься на площі Свободи у центрі міста, заявили активісти. 

Довідка Depo.Харків. Єгупенко з січня 1983 року проходив службу в органах внутрішніх справ, обіймав посади від старшого інспектора міліції окремого дивізіону міліції МВС Харківського облвиконкому до заступника начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Харківській області. У січні 2009 року звільнився з органів внутрішніх справ по вислузі років у відставку.

Кандидат юридичних наук.

З 2009 по 2010 рік працював на посаді першого заступника директора навчально-наукового інституту права, економіки та соціології Харківського національного університету внутрішніх справ.

З 2010 по 2011 рік – суддя Червонозаводського районного суду Харкова.

Указом Президента України від 30 червня 2011 року призначений суддею Харківського окружного адміністративного суду. Указом Президента України від 28 вересня 2017 року обраний суддею безстроково.

Єгупенко також був депутатом Харківської облради і входив до фракції Партії регіонів. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook