Спрацювала система ризиків: Київські митники пояснили, чому не пропускають концентратори для лікарень Харкова

Під час перевірки декларація для митного оформлення кисневих концентраторів, які призначені для лікарень Харкова, спрацювала система ризиків

Спрацювала система ризиків: Київські мит…

Станом на вечір 18 листопада у Київській митниці триває процес оформлення трьох митних декларацій на кисневі концентратори, що мають в подальшому надійти до міських лікарень Харкова, повідомили Depo.Харків у столичному відомстві.

Одну декларація заявили до оформлення 17 листопада, дві інші – 18 листопада.

"По всіх деклараціях під час перевірки спрацювала система ризиків. Зокрема, щодо необхідності проведення повного митного огляду, фотографування, зважування товару, ризик щодо заявленої декларантом митної вартості товару", - зазначили митники.

По одній декларації відпрацьовується останній ризик - визначення митної вартості товару. У випадку миттєвого документального підтвердження декларантом заявленої ним вартості концентраторів, митниця завершить процедуру і товар пустять в вільний обіг.

По інших двох деклараціях, поданих 18 листопада, в середу вранці декларанту направили повідомлення пред’явити товари для огляду, однак останній не відреагував. Ввечері митниця повторно направила повідомлення декларанту з вимогою прибути до підрозділу 19 листопада.

"За умови виконання імпортером своїх обов’язків, визначених Митним кодексом України для оформлення товару в режимі "імпорт", митниця завершить всі формальності якомога швидше з дотриманням норм та правил чинного законодавства", - зазначили у відомстві.

Читайте також: Концентратори для лікарень Харкова застрягли на київській митниці, до апаратури є питання, – ЗМІ 

У Харківській ОДА пояснили, чому концентратори для міських лікарень застрягли на митниці

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"