Про каяття Зайцевої не йдеться: Адвокат розкритикувала позицію захисту водійки

У Харкові захист Олени Зайцевої в апеляції вимагає зменшення ступеня її вини

Як передає кореспондент Depo.Харків, на це в коментарі журналістам звернула увагу представниця інтересів потерпілих, адвокат Лариса Матвєєва.

"Вважаємо, така позиція зовсім необґрунтована, вона (Зайцева – Ред.) спочатку визнавала нібито всі обставини зазначеного кримінального провадження, визнавала свою вину. Потім в апеляційній скарзі вона вже зазначає, що її ступінь вини менший, ніж ступінь вини Дронова, і майже вона взагалі не винувата. Вона вважає, що навіть цивільний позов має бути переглянутий на рахунок зменшення відповідальності Зайцевої", - зауважила Матвєєва.

На переконання адвокатки, така позиція захисту і самої Зайцевої не може свідчити про її каяття. "Ми вважаємо, про щире каяття, яке неможливе без визнання вини, не може бути й мови. Тому ні про жодні зменшення відповідальності Зайцевої також не може йти мова", - підкреслила Матвєєва.

Вона також зауважила, що згідно висновків експертів з Дніпра, що були долучені до матеріалів справи і визнані доказом, "Зайцева за будь-якої швидкості, як 80 км/год, так і 106,6 км/год, мала можливість зупинитися перед стоп-лінією".

Як повідомляв Depo.Харків, адвокат Зайцевої Юлія Плетньова попросила Харківський апеляційний суд змінити вирок Київського райсуду Харкова щодо Зайцевої, пом’якшити їй покарання до п’яти років позбавлення волі зі звільненням від покарання з іспитовим строком, тривалість якого має визначити суд. Як додаткове покарання Плетньова припустила для Зайцевої позбавлення права керувати транспортним засобом.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції". Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля "Пузатої хати" автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще шестеро були травмовані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook