Винен Дронов: Адвокат "відмазує" Зайцеву через її здоров’я та молодість

У Харкові захисник Олени Зайцевої просить суд призначити їй умовне покарання

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідну апеляцію сьогодні, 14 серпня, під час слухання виголосила адвокат Зайцевої Юлія Плетньова.

Адвокат зазначила, що суд першої інстанції допустив некоректні формулювання і висновки, що не розкривають суть подій.

На думку Плетньової, Зайцева не мала можливості зупинити авто, а її вина полягає тільки у перевищенні швидкості. "Якби Дронов пропустив, вона би проїхала перехрестя і ніхто би не постраждав, - сказала Плетньова. – Порушення у діях Зайцевої полягають тільки у перевищенні швидкості".

Адвокат додала, що після зіткнення автомобілів Зайцева в однобічному порядку вже не могла зупинити Lexus. Натомість, висловила переконання адвокат, Дронов міг зупинити свій автомобіль, а не "наздоганяти Зайцеву".

Плетньова оцінила вину учасників ДТП у відсотковому співвідношенні як 30% вини – на Зайцевій, 70% - на Дронові.

Адвока також додала, що Зайцева "має тяжкий стан здоров’я" і проходить спеціальне лікування у спеціальних медичних закладах. Натомість її ув’язнення позбавить підсудну можливості лікуватися.

Плетньова додала, що на момент ДТП Зайцева ледь досягла 20-річного віку, до кримінальної відповідальності не притягувалася.

Насамкінець Плетньова попросила суд змінити вирок Київського райсуду Харкова щодо Зайцевої, пом’якшити їй покарання до п’яти років позбавлення волі зі звільненням від покарання з іспитовим строком, тривалість якого має визначити суд. Як додаткове покарання Плетньова припустила для Зайцевої позбавлення права керувати транспортним засобом.

Крім цього, адвокат попросила стягувати з підсудних відшкодування матеріальних збитків у пропорції 30% - із Зайцевої, 70% - із Дронова. "Це достатньо для її виправлення", - сказала Плетньова.

Як повідомляв Depo.Харків, Олені Зайцевій та Геннадію Дронову призначене покарання у вигляді 10 років в’язниці із позбавленням прав керувати транспортними засобами на три роки. Дронов та Зайцева оскаржили вирок.

Розгляд апеляційних скарг Зайцевої та Дронова призначений на 14 серпня. 

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції".

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля "Пузатої хати" автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще шестеро були травмовані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook