Названо ім'я заступника Кернеса, який зацікавлений у "розпилі" грошей на ремонті транспортної інфраструктури

У Харкові за інфраструктурні проекти відповідає профільний заступник Харківського міського голови Євген Водовозов

Як передає Depo.Харків, про це на програмі "Віддзеркалення" сказав депутат Харківської міської ради Ігор Черняк.

"У Харкові ремонт трамвайного полотна відбувається за особливою технологією. Ця особлива технологія використовується тільки в Харкові, є патент зареєстрований. Одним із власників цього патенту є Євген Водовозов. Він же заступник мера Харкова з питань інфраструктури, який відповідає за транспорт, електротранспорт тощо", - сказав Черняк.

Депутат наголосив, що до всіх виділених на ремонт транспорту грошей має відношення Водовозов, який начебто мав би бути зацікавлений у якнайменших витратах на ремонт. "А він зацікавлений у тому, щоб якомога більше грошей засвоїти – і все", - підкреслив Черняк.

Він висловив переконання, що міська влада не вирішує нагальні проблеми з міським електротранспортом. За відомостями депутата, 650 млн грн було витрачено протягом останніх 5 років на ремонт трамвайних колій, однак це ніяк не вплинуло на зменшення аварійності на шляхах.

За словами Черняка, харківська мерія також у кілька разів переплачує під час закупівлі старих чеських трамвайних вагонів у порівнянні з будь-яким іншим містом, що закупає такі ж вагони. Він підкреслив, що всі комунальні закупівлі проводять закупки через фірми-прокладки, що збільшує витрати.

"Борги підприємств із року в рік збільшуються. Цього року чотири депо – два тролейбусних і два трамвайних – згенерували чистих збитків на суму більше, ніж 130 млн грн. Відповідно, всі ці збитки з кожним роком будуть ставати все більшими. Й за великим рахунком систему міського електротранспорту, я думаю, абсолютно навмисно та свідомо ведуть до банкрутства. Щоб ці підприємства стали банкрутами. І просто вбити міський електротранспорт. Можливо, це комусь вигідно. Можливо, паралельно з тим, як убивають електротранспорт, хтось на цьому непогано заробляє",, - висловив переконання Черняк.

Як повідомляв Depo.Харків, трамвайний "дрифт" на Немишлі в Харкові є третім за три дні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"