На Харківщині борги по зарплаті перевищили 270 млн грн, - облстат

У Харківській області станом на 1 січня заборгованість по заробітній платі становила 271,5 млн грн

Про це повідомили Depo.Харків у Головному управлінні статистики в Харківській області.

За відомостями облстату, сума заборгованості із виплати заробітної плати, що мала місце на окремих підприємствах, в установах та організаціях Харківської області, на 1 січня 2019 року становила 271,5 млн грн і порівняно з початком 2018 року збільшилася на 20,9% (або на 46,9 млн грн). При цьому упродовж грудня розмір заборгованості зменшився на 1,3% (або на 3,6 млн грн).

Обсяг боргу працівникам області на початок січня 2019 року складав 5,2% від фонду оплати праці, нарахованого за грудень 2018 року.

Основна частина невиплаченої заробітної плати припадала на підприємства промисловості (92,6% від загального показника, або 251,4 млн грн).

За територіальним розподілом найбільший розмір заборгованості із виплати заробітної плати зберігається у м. Харкові (255,1 млн грн). Також заборгованість мала місце у наступних містах обласного значення та районах Харківської області: Ізюмі, Первомайському, Чугуєві, Балаклійському, Барвінківському, Валківському, Зміївському, Золочівському, Харківському та Шевченківському районах.

Із загальної суми заборгованості на економічно активні підприємства припадало 15,7% боргу, суб'єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 79,9%, економічно неактивні підприємства, тобто які призупинили виробничо-господарську діяльність у 2017 і попередніх роках – 4,4%.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області збільшилася захворюваність на кір. За тиждень захворіли ще 113 людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook