Мільйонер без майна і офіцери з квартирами на батьків: Яких заступників Рябошапка призначив прокурору Харківщини

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив заступників прокуророві Харківської області Олександру Фільчакову

Мільйонер без майна і офіцери з квартира…

Першим заступником прокурора Харківської області став Андрій Кравченко. До призначення він керував Дергачівською місцевою прокуратурою Харківської області, де починав працювати Фільчаков. Тобто прокурор слідкував за порядком у прикордонному районі Харківської області. Кравченко – радник юстиції. В органах прокуратури працює з 2007 року.

 

Згідно електронної декларації прокурора за 2018 рік, Кравченко не має власного житла. Із липня 2017 року він користується житловим будинком площею 201,7 кв.м у Харкові, а також земельною ділянкою у 500 кв.м у Харкові.

 

Крім цього, прокурор не має власного транспорту. Він користується двома автомобілями Lexus GS250 і Toyota RAV4, які записані на родичів. За минулий рік Кравченко у Дергачівській місцевій прокуратурі отримав 525,9 тис. грн зарплати. Водночас, він задекларував 3,81 млн грн готівкою, його дружина – 130 тис. грн готівкою.

 

https://khar.gp.gov.ua/userfiles/IMG_1670(2).jpg

На фото: Андрій Кравченко

 

Заступниками прокурора області призначені – Володимир Анушкевич та Сергій Шевцов.

 

Володимир Анушкевич – радник юстиції. В органах прокуратури працює з 2004 року, до цього обіймав посаду заступника керівника Харківської місцевої прокуратури №2. Тобто він був одним із заступників Фільчакова у прокуратурі Київського району Харкова.

 

Згідно електронної декларації Анушкевича за 2018 рік, прокурор не має власного житла. Його дружина володіє квартою площею 179 кв.м у Луганську. Крім цього, Анушкевич має право користування на кімнату площею 18 кв.м у Харкові, що належить Харківському національному університету міського господарства імені О. Бекетова, а також на квартиру площею 72 кв.м у Харкові. На дружину також зареєстрована квартира, що будується, площею 68 кв.м у Харкові (вартість – 650 тис. грн).

 

https://khar.gp.gov.ua/userfiles/IMG_1674(1).jpg

На фото: Володимир Анушкевич

 

Серед рухомого майна в декларації Анушкевич вказав автомобіль Volkswagen Jetta 2016 року випуску вартістю 532,7 тис. грн. Крім цього, прокурор і його дружина мають право користування автомобілем Seat Leon 2015 року випуску вартістю 578,9 тис. грн, що записаний на родичів. Дружина Анушкевича володіє автомобілем Mazda CX 5 2018 року випуску за 851,4 тис. грн. Право користування цим автомобілем має також і сам прокурор.

 

Протягом минулого року в органах прокуратури Анушкевич отримав 479,9 тис. грн зарплати. Його дружина, яка також працює у прокуратурі, - 107,8 тис. грн. Крім цього, жінка отримала 19,8 тис. грн виплат при народженні дитини і 32,3 тис. грн виплат внутрішньо переміщеним особам. Анушкевич також вказав отримання 2,5 тис. грн інших доходів. Готівкових заощаджень Анушкевич вказав 90 тис. грн.

 

11 жовтня 2019 року Анушкевич подав до НАЗК повідомлення про суттєву зміну в майновому стані. Прокурор задекларував отримання доходу від реалізації рухомого майна (крім цінних паперів і корпоративних прав) в розмірі 366,9 тис. грн.

 

Ще одним заступником Фільчакова став Сергій Шевцов. Радник юстиції. В органах прокуратури працює з 2004 року, до цього обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтриманням державного обвинувачення прокуратури Харківської області.

 

https://khar.gp.gov.ua/userfiles/IMG_1672(2).jpg

На фото: Серій Шевцов

 

Згідно електронної декларації за 2018 рік, Шевцов також не має власного житла. Він має право на користування квартирою площею 55 кв.м у Харкові (житлова площа записана на Валентину Василівну Шевцову, ймовірно, мати прокурора).

 

Свого автомобільного транспорту Шевцова також не має. Він задекларував право на користування двома автомобілями – Toyota RAV 4 (рік випуску – 2015) і Toyota Land Cruiser 150 (рік випуску – 2013). Обидві машини також записані на Валентину Шевцову.

 

В органах прокуратури за минулий рік Шевцов отримав 385,3 тис. грн зарплати. Крім цього, прокурор задекларував 1 тис. грн матеріальної допомоги на дитину і 24 грн бонусів. Готівкові заощадження Шевцова – 180 тис. грн.

 

Незважаючи на наявність дружини, Шевцов не вказав ніякого майна чи доходів, що належали би їй.

 

Отже, двоє із трьох заступників – це люди, які дуже пов’язані з Фільчаковим. Кравченко і Анушкевич працювали у місцевих прокуратурах, якими свого часу керував нинішній прокурор Харківської області. Шевцов безпосередньо під началом Фільчакова не працював.

 

Читайте також: "Людина прикордонника": Чия креатура очолила прокуратуру Харківської області

Що відомо про нардепа Кучера, який очолить Харківську ОДА

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"