Метро "по п’ять": У Харкові апеляційний суд підтримав позицію активістів

Апеляційний суд Харківської області залишив у силі ухвалу суду першої інстанції щодо рівня тарифів на проїзд у метрополітені

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр".

"Апеляційний суд залишив у силі ухвалу суду першої інстанції. Тепер прикриватися нічим. Проїзд в метро - 5 грн, і шляхів для відступу немає", - зазначили активісти.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт. Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване 20 лютого.

Довідка Depo.ХарківПроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн на початку лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook