Умисно не виконують: У Харкові відкрили справу через саботаж мерією Кернеса рішення суду про тарифи
Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт
- Харків
-
20 лютого 2019 11:55

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, передає Depo.Харків.
Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване сьогодні, 20 лютого.
За відомостями правоохоронних органів, службові особи Харківської міської ради умисно не виконують рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19 лютого про призупинення рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах.
Справу розслідуватиме Головне управління Національної поліції в Харківській області.
Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн, у трамваях і тролейбусах – до 4 грн.
Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.
20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.
Довідка Depo.Харків. Проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн на початку лютого.
6 лютого харків'яни у зв'язку із подорожчанням вартості проїзду у метро масово поповняли електронні картки.
У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Обстріли Харківщини не припиняються: За добу росіяни поранили чотирьох людей ФОТО
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті
- 09:38 Ситуація на фронті: За добу 9 травня відбулося майже 200 боєзіткнень
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 14:36На лаву підсудних спільників-в’язнів виправної колонії з Харківщини, які організували шахрайський call-центр
- 13:06Як вибрати між звичайною машинкою та пральною з сушінням Актуально
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 10:01Росіяни вгатили по легківці на Харківщині: троє поранених
- 09:55 ЗСУ звільнили від окупантів понад 200 га лісу на Харківщині
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 16:02На Харківщині знешкодили бомбу КАБ-500, що не розірвалася (ФОТО)
- 14:40Росіяни вдарили "Іскандером" по Великому Бурлуку на Харківщині
- 11:13Двоє загиблих та троє поранених: Як минула чергова гаряча доба на Харківщині
- 12:28Синєгубов показав стан ринку "Барабашово" після нічної атаки (ФОТО) ФОТО
- 11:00Фінансова аналітика: як перевірити платоспроможність бізнес-партнера Актуально
- 10:19На Харківщині затримано "крота" у бойовій бригаді ЗСУ
- 08:27В ніч на 6 травня Харків атакували 20 "шахедів": Уражено найбільший ринок "Барабашово", є потерпілі ФОТО
- 22:32росіяни атакували Куп'янськ тричі за день: є постраждалі ФОТО
- 18:33На Харківщині через лісову пожежу детонують боєприпаси, залишені окупантами: місцевих жителів евакуюють ФОТО