Мерія Кернеса зноситиме намет Євромайдану через суд

Харківська міськрада подала позов до суду про демонтаж волонтерського пункту Євромайдану на площі Свободи

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 15 травня, під час брифінгу за результатами засідання виконкому Харківської міськради сказав директор департаменту територіального контролю мерії Олексій Калина.

"Юридичним департаментом Харківської міської ради сьогодні подано позов до Окружного адміністративного суду міста Харкова з проханням обмежити вказаний захід шляхом заборони використання намету", - сказав Калина.

Він наголосив, що до рішення суду демонтаж намету шляхом його знесення не є можливим. "На даний час не є можливим знесення вказаного намету. Це буде неправомірно", - сказав Калина.

За його словами, на цей час невідомо коли суд розгляне позов Юридичного департаменту. "Мені це невідомо. Я думаю, тиждень-два", - зауважив Калина.

Як повідомляв Depo.Харків,  15 травня погоджувальна комісія Харківської міськради прийняла рішення - запропонувати перенести проведення масового заходу з використанням намету з площі Свободи на площу Захисників України. У разі відмови доручити Юридичному департаменту Харківської міської ради у встановлений термін забезпечити підготовку і подачу матеріалу до Харківського окружного адміністративного суду.

Волонтерський пункт харківського Євромайдану залишатиметься на площі Свободи у центрі міста, заявили активісти. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook