Харків’яни вибороли "золото" Кубка України з плавання

У Київській області пройшов Кубок України з плавання у 50-метровому басейні, на якому збірна Харківської області завоювала 15 медалей, у тому числі п’ять золотих

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли 294 спортсмени з 19 областей країни, а також гості з Білорусі. За підсумками Кубку на рахунку харків’ян - п’ять золотих, сім срібних та три бронзові нагороди.

Найбільшу кількість нагород виборола Карина Снітко. Вона перемогла на дистанціях 200 м вільним стилем та 800 м вільним стилем, посіла друге місце на дистанції 100 м вільним стилем, а також стала бронзовою призеркою на 50 м вільним стилем та 400 м вільним стилем.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймався харків’янин Максим Голубничий, який переміг на дистанціях 200 м брасом та 400 м комплексним плаванням.

Ще одну золоту медаль Харківщині принесла Марина Колесникова, яка перемогла на дистанції 400 м вільним стилем. Крім того, Колесникова здобула три срібні нагороди на дистанціях 100 м на спині, 50 м на спині та 200 м вільним стилем.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський гросмейстер переміг на престижному турнірі в Румунії.