Харківський борець здобув "срібло" Кубка України

Змагання з вільної боротьби серед чоловіків та жінок відбулись у Києві

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, срібну медаль здобув у вазі до 61 кг харків’янин Каміль Керімов. У фінальному поєдинку він поступився Івану Білейчуку з Івано-Франківської області. У цій же ваговій категорії ще один харківський борець Олександр Євсеєнко, поступившись у півфіналі Камілю Керімову, в боротьбі за третє місце переміг суперника з Івано-Франківської області та став бронзовим призером.

Ще дві медалі завоювали жінки. Анастасія Дрюк (вагова категорія до 62 кг) у поєдинку за третє місце перемогла суперницю з Львівської області, а Христина Малявка (вагова категорія до 68 кг) здолала спортсменку з Рівненської області.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські дзюдоїсти здобули медалі в Молдові.