Харківський борець став чемпіоном України

У Харкові визначили переможців та призерів чемпіонату України з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная

Харківський борець став чемпіоном Україн…

За підсумками змагань, участь в яких взяли близько 200 спортсменів з 17 регіонів країни, збірна Харківської області здобула одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації.

Чемпіоном України в ваговій категорії до 86 кг став харків’янин Мухаммед Алієв. На шляху до медалі він здолав чотирьох суперників.

Мраз Джафарян посів у цій вазі третє місце. У боротьбі за "бронзу" харків’янин переміг суперників з Полтавської та Одеської області.

Срібним призером чемпіонату в ваговій категорії до 57 кг став харківський борець Каміль Керимов.

У ваговій категорії до 92 кг бронзовими медалями відзначилися харків’яни Володимир Кочанов та Гліб Гринченко.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перше було за командою Одеської області, друге посіли кияни, а третє - збірна Львівської області.

За підсумками чемпіонату будуть відібрані спортсмени, які боротимуться за олімпійські ліцензії, а також за медалі чемпіонату Європи.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області 37-річний мешканець селища Ківшарівка в стані алкогольного сп’яніння зробив неправдивий виклик про мінування місцевого відділення банку.