Харківський боксер став кращим в Україні

Харківські спортсмени вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України з боксу, який пройшов у Чернівцях

Харківський боксер став кращим в Україні…

Участь у чемпіонаті України з боксу взяли спортсмени з 18 регіонів країни, а за його підсумками збірна Харківської області завоювала одну золоту та чотири бронзові медалі, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації.

Чемпіоном України в ваговій категорії до 75 кг став харківський боксер Богдан Толмачов. Він переміг чотирьох суперників, одного з них здолав достроково, а інших, у тому числі у фіналі Івана Папакіна з Київської області, - з рахунком 5:0.

Бронзові медалі чемпіонату вибороли: Данило Катехін (вагова категорія - до 52 кг), Роман Васютін (вагова категорія - до 81 кг), Родіон Морозов (вагова категорія - до 91 кг), Олена Іванісова (вагова категорія - до 48 кг).

За результатами національної першості буде сформований склад збірної України, який представлятиме країну на чемпіонаті Європи, проведення якого планується наприкінці травня в Італії.

Як повідомляв Depo.Харків, мешканці Харківської області в січні сплатили майже 1,3 млрд грн єдиного соціального внеску