Харківські тхеквондисти виграли загальнокомандний залік Кубка України

На рахунку збірної Харківської області були 5 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород

Харківські тхеквондисти виграли загально…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на Управління у справах молоді та спорту ОДА, в Івано-Франківську відбувся Кубок України з тхеквондо ВТФ серед чоловіків та жінок, а також Кубок Федерації тхеквондо ВТФ України серед юніорів та кадетів.

За відомостями прес-служби, участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з 18 регіонів країни. За підсумками дорослого Кубка України на рахунку збірної Харківської області були 5 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку Кубка України збірна Харківської області виборола впевнену перемогу, друге місце посіла збірна Хмельницької області, третє – тхеквондисти Києва.

У Кубку Федерації тхеквондо ВТФ України харківські кадети та юніори завоювали 10 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

У командному заліку Кубка Федерації харківські тхеквондисти посіли друге місце. Перше було за киянами, а третє – за збірною Хмельницької області.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові скандальна реконструкція "Каскаду" обійдеться бюджету у 100 млн грн.

Податківці повернули платникам Харківщини понад 1 млрд грн

Недотримання цін та відсутність ліцензії: Податківці перевірили торговців алкоголем на Харківщині