Харківські спортсмени здобули "золото" та "бронзу" міжнародного турніру

Харківські спортсмени здобули золоту та дві бронзові медалі на Київському міжнародному турнірі з боротьби

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

Участь у змаганнях взяли 307 спортсменів з 23 країн світу, які розіграли медалі в греко-римській, вільній та жіночій боротьбі.

У боротьбі греко-римським стилем у вазі до 87 кг переможцем став харків’янин Семен Новіков. На шляху до медалі він здолав свого співвітчизника Богдана Тихомира, потім суперника з Молдови, а у фіналі представника Грузії Гурамі Хецуріані.

Ще один борець греко-римського стилю з Харкова Ярослав Фільчаков став бронзовим призером у вазі до 82 кг. У чвертьфінал він поступився Юрію Шкрюбі з Закарпатської області, який у підсумку став переможцем турніру, а у боротьбі за бронзу здолав харків’янина Руслана Конєва.

Також бронзову медаль здобув у боротьбі вільним стилем Данило Картавий. У півфіналі харків’янин поступився поляку Роберту Барану, який в підсумку став срібним призером, а у схватці за третє місце переміг Андраніка Галстяна з Вірменії.

Як повідомляв Depo.Харків, на Окружній дорозі в Харкові сталася аварія. Троє людей госпіталізовані.