Харківські синхроністки завоювали дев'ять золотих медалей на Кубку України

У Харкові у басейні харківського СК "Локомотив" ім. Г. Кірпи пройшов відкритий Кубок України з синхронного плавання

Харківські синхроністки завоювали дев'ят…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, у змаганнях взяли участь спортсменки з Харківської, Одеської, Миколаївської, Донецької областей та міста Києва, а також гості зі Словаччини, Польщі, Литви, Австрії та Узбекистану.

Повним складом на Кубку виступила національна збірна України, яка повністю складається з харківських спортсменок. За підсумками змагань, на рахунку національної збірної – 7 золотих, 5 срібних і 1 бронзова медалі, а всього харків'янки завоювали 9 золотих, 8 срібних і 5 бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда "Харківська область-2" (792.607 бала), друге – збірна України (788.756), а третє – команда "Київ-1" (667.370).

Нагадаємо, що наступного року збірна України боротиметься за медалі на Олімпіаді в Токіо. Харків'янки вже завоювали олімпійські ліцензії у дуеті і групі.