Харківські шпажисти здобули перемогу на Кубку України

Харківські шпажисти здобули одну золоту та одну бронзову медалі на змаганнях, які відбулися у Києві

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, переможцями Кубку України харківські спортсмени стали в командних змаганнях серед чоловіків. Максим Хворост, Євген Миргородський, Денис Потапенко та Роман Свічкар у фіналі з рахунком 45:44 здолали суперників з Києва.

В особистому турнірі Хворост став бронзовим призером. У півфіналі він поступився вихованцю харківської школи фехтування Яну Сичу, який зараз представляє Київ. У підсумку Сич став переможцем Кубку, а Максим Хворост розділив третє місце з киянином Русланом Тимошенком.

За підсумками Кубку України харківська команда пройшла відбір на Кубок Європи, який у січні 2020 року відбудеться в Німеччині.

Як повідомляв Depo.Харків, харків’янин став чемпіоном Європи з шашок.