Харківські самбісти стали чемпіонами України

В Ужгороді пройшли змагання серед кадетів, на яких борці Харківської області завоювали 11 медалей

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у чемпіонаті взяли близько 300 спортсменів з 18 регіонів країни, а за його підсумками на рахунку харків’ян - чотири золоті, одна срібна та шість бронзових нагород.

Чемпіонами України стали Максим Бабич (вагова категорія до 42 кг), Максим Поміркований (вагова категорія до 55 кг), Ігор Карабан (вагова категорія до 60 кг), Владислав Гуренко (вагова категорія - до 78 кг).

Срібну медаль у вазі до 48 кг серед кадеток здобула Ольга Поважна.

Бронзовими призерами стали Олександр Євтушенко та Артем Жура (обидва - вагова категорія до 50 кг), Георгій Івченко (вагова категорія до 55 кг), Олеся Путря (вагова категорія до 52 кг),  Владислава Альбоша та Катерина Гацько (обидві вагова категорія до 56 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за киянами, а перше вибороли самбісти Одеської області.