Харківські поліцейські стали срібними призерами з легкоатлетичного кросу

Перше місце залишилося за київськими правоохоронцями

Юлія Гуш
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Харківські поліцейські стали срібними пр…

Як передає Depo.Харків з посиланням на Відділ комунікації поліції Харківські області, 21 травня у Чернігові відбувся чемпіонат Національної поліції України з легкоатлетичного кросу.

За даними прес-служби, у змаганнях взяли участь 112 співробітників поліції у складі 28 команд. В особистій першості серед жінок на дистанції 1 тис. м. друге місце посіла інспекторка відділу професійного навчання Анна Міщенко.

Поліцейський батальйону конвойної служби Володимир Чуб третім пробіг дистанцію в 3 тис. м. в особистій першості серед чоловіків. А його колега Дмитро Пожевілов четвертим подолав дистанцію у 5. тис. м. У свою чергу поліцейський Управління "Корпус оперативно-раптової дії" Андрій Іванченко прибіг четвертим на дистанції в 1 тис. м.

Харківські спортсмени завоювали друге місце за результатами змагань. Переможцями стали київські поліцейські, третє місце дісталося правоохоронцям з Херсонщини.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові поліцейські оперативно розшукали неповнолітню дівчину.