Харківські плавці виграли вісім золотих медалей на чемпіонаті України

На чемпіонаті України з плавання без вікових обмежень харків'яни виграли вісім золотих, сім срібних і одну бронзову медалі

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, змагання проходили в Дніпрі з 3 по 6 грудня.

За відомостями прес-служби, Богдан Белеменко переміг у фінальних запливах на 400, 800 і 1500 м. У запливах на спині двічі була кращою Марина Колесникова: на дистанціях 100 і 200 м вона фінішувала першою, 50 м – другою. Максим Голубничий виграв дві дисципліни комплексним плаванням - 200 і 400 м.

Найбільше медалей на рахунку Карини Снітко. Харків'янка була першою на дистанції 400 м вільним стилем і другою на дистанціях 100 і 200 м вільним стилем і 50 м батерфляєм.

Валентин Нестеркін став володарем двох срібних медалей на дистанціях 100 м вільним стилем і батерфляєм і однієї бронзової медалі на дистанції 50 м батерфляєм.

Ще один харківський плавець Данило Сторожев виграв "срібло" на дистанції 400 м вільним стилем.