Харківські плавці вибороли 10 нагород чемпіонату України

Відкриті змагання серед юніорів зібрали в Харкові 326 спортсменів з 21 області та Києва

Харківські плавці вибороли 10 нагород че…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

Також участь у чемпіонаті України з плавання взяли спортсмени з Азербайджану.

На рахунку збірної Харківської області за результатами змагань були п’ять золотих, одна срібна та три бронзові медалі.

Найбільшу кількість нагород Харківщині принесла Карина Снітко. Вона перемогла на п’яти дистанціях: 50 м, 100 м, 200 м, 400 м та 800 м вільним стилем, а також стала бронзовою призеркою на дистанції 50 м батерфляєм та була четвертою на фініші 100 м батерфляєм.

Крім того, Снітко виборола срібну нагороду разом з іншими харків’янками - Євгенією Стецуріною, Марією Гурейковою та Маргаритою Струтинською, в жіночій естафеті 4x100 м вільним стилем, поступившись першим місцем команді Дніпропетровської області

Євгенія Стецуріна також фінішувала третьою на дистанції 800 м вільним стилем.

Ще дві бронзові медалі здобув Кирило Костенко – 400 м та 1500 м вільним стилем.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за командою Дніпропетровської області, а третє - у плавців Києва.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині десять днів розшукували зниклого підлітка.