Харківські паралімпійці вибороли медалі на тенісному турнірі в Токіо

У столиці Японії пройшов міжнародний турнір з паранастільного тенісу, на якому спортсмени Харківщини здобули чотири нагороди

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли 200 паралімпійців з 23 країн світу, а за підсумками турніру збірна України завоювала три золоті, одну срібну та шість бронзових медалей. З них "золото" та три "бронзи" в змаганнях серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату були на рахунку харківських паралімпійців.

Діюча чемпіонка світу Марина Литовченко завоювала золоту медаль в індивідуальних змаганнях в класі 6, а також бронзову в командних жіночих змаганнях разом з одеситкою Іриною Шинкарьовою та представницею Японії.

В змаганнях серед чоловіків бронзовим призером в класі 2 став Олександр Єзик. Також він посів третє місце в командних змаганнях разом з Василем Петрунівим з Івано-Франківської області.

Як повідомляв Depo.Харків, під Харковом внаслідок зіткнення легковика і вантажівки загинули три людини.