Харківські фігуристи вибороли золото на етапі Кубку України

Харківські спортсмени завоювали дві золоті та одну срібну медалі на першому етапі Кубку України з фігурного катання, який відбувся в Києві

Харківський дует Олександра Назарова і Максим Нікітін завоював першість у спортивних танцях на льоду з підсумковим результатом 184,11 бала, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради.

Чотирикратні чемпіони України та бронзові призери юніорського чемпіонату Європи ускладнили довільний танець, зокрема, зробили вище першу підтримку.

На 22 бали менше отримала від суддів інша харківська пара - Дарина Попова і Володимир Бєліков, які завоювали срібну нагороду.

У жіночому одиночному спортивному катанні Кубок країни виграла 14-річна харків'янка Таїсія Спесивцева, яка отримала в сумі 130,71 бала.