Харківські дзюдоїсти стали чемпіонами Європи

В Іспанії пройшов особистий та командний чемпіонати Європи з дзюдо серед ветеранів, на якому борці Харківщини завоювали чотири нагороди

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли близько 800 спортсменів від 30 років з 35 країн, а за підсумками чемпіонатів збірна України завоювала три золоті, шість срібних та вісім бронзових медалей. З них дві золоті, одна срібна та дві бронзові - на рахунку харківських спортсменів.

Костянтин Ананченко став чемпіоном Європи в категорії М2 у вазі до 81 кг. На шляху до медалі він здолав суперників з Польщі, Росії та у фіналі - дзюдоїста з Франції.

Ще одну золоту нагороду здобув Микола Терещенко в категорії М1 у вазі понад 100 кг. Він успішно провів три поєдинки, в яких переміг борців з Великобританії, Франції та Німеччини.

Срібним призером чемпіонату в категорії М7 у вазі понад 100 кг став Георгій Манучарян. Харківський борець поступився "золотом" супернику з Сербії.

Сергій Ліпілін посів третє місце в категорії М2 у вазі до 66 кг, здолавши у "бронзовому" фіналі спортсмена з Франції.

У командних змаганнях серед чоловіків в категорії ТМ30 (спортсмени 30-39 років) збірна України, до складу якої також увійшли харків’яни Ананченко, Терещенко і Ліпілін, завоювала бронзову нагороду.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові п’яний водій на чужому авто вилетів на дитячий майданчик.