Харківські борці здобули "срібло" та "бронзу" чемпіонату України

В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та аналогічний чемпіонат України серед жінок до 23 років

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на вказаних змаганнях харків’яни завоювали срібну та дві бронзові нагороди.

Срібним призером у вазі до 125 кг став Данило Картавий. На шляху до фіналу він здолав суперників з Херсонської та Запорізької областей, але в поєдинку за "золото" поступився Олександру Хоцянівському з Донецької області.

В ваговій категорії до 61 кг серед чоловіків бронзовим призером став Павло Визір. У чвертьфіналі харків’янин поступився Петру Білейчуку з Івано-Франківської області, а в бронзовому фіналі здолав суперника з Київської області.

У змаганнях серед жінок бронзову медаль в ваговій категорії до 68 кг здобула харків’янка Христина Малявка.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області загорівся залізничний локомотив.