Харківські бадмінтоністки здобули "срібло" в Греції

У Греції відбувся міжнародний турнір з бадмінтону "HellasOpen 2019" рівня "International Series", друге місце на якому в жіночій парній категорії посіли харків’янки Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, харків’янки обіграли 21:10, 21:5 суперниць з Греції та з рахунком 15:21, 21:12, 21:19 спортсменок з Шотландії, але у фіналі поступилися 13:21, 16:21 француженкам Вімала Херіа та Марго Ламберт.

В кроці від медалі зупинився й Артем Почтарьов. Харківський бадмінтоніст виграв два поєдинки, але в чвертьфіналі поступився супернику з Малайзії, який в підсумку здобув золоту нагороду.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.