Харківські акробати вибороли медалі національного Кубку

У Вінниці пройшов Кубок України серед дорослих зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому харківські спортсменки завоювали три медалі

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли близька 100 спортсменів з 12 областей країни. Харків’яни повернулися додому з однією золотою, однією срібною та однією бронзовою медалями.

Руслана Кваченко посіла перше місце в другій вправі, а Софія Теплухіна стала третьою в першій вправі. Крім того Теплухіна зупинилася в кроці від медалі в багатоборстві, але посіла четверте місце.

Срібну нагороду харків’янки здобули в командних змаганнях. Теплухіна, Катерина Жукова, Кваченко та Олександра Познякова поступилися команді Вінницької області.

Змагання стали одним з етапів формування та підготовки збірної України до Кубку світу зі стрибків на акробатичній доріжці, який з 5 по 8 жовтня відбудеться в Іспанії, а також до чемпіонату світу, який в грудні прийматиме Японія.

Як повідомляв Depo.Харків, харків’янин став чемпіоном Європи з шашок.