Харківська легкоатлетка встановила рекорди України

В Івано-Франківській області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли понад 200 спортсменів віком до 20 років з усієї України. За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області - три золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

Серед дівчат у ваговій категорії понад 87 кг перемогу отримала Анастасія Власенко. Її результат у сумі двоборства був 230 кг, що стало новим рекордом України серед юніорів. Крім того, рекордними були також її результати в окремих видах 99 кг - у ривку, та 131 кг - у поштовху.

Серед дівчат також перемогла Аліна Захарченко (вагова категорія до 59 кг) – 183 кг (83 кг - у ривку, 100 кг - у поштовху).

Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Євген Янцевич, який переміг у ваговій категорії до 96 кг серед юніорів з результатом 346 кг (159 кг - у ривку, 187 кг - у поштовху).

Срібними призерами чемпіонату стали Марія Гангур (вагова категорія до 59 кг) – 168 кг, та Максим Москвін (вагова категорія до 81 кг) – 302 кг. На рахунку Москвіна також рекорд України серед юніорів у поштовху.

Бронзові медалі вибороли Світлана Самуляк (вагова категорія до 55 кг) – 165 кг, Олександр Лавриненко (вагова категорія до 73 кг) – 278 кг.

Як повідомляв Depo.Харківхарківські синхроністки вибороли 21 нагороду чемпіонату України